QuantUp

Website: https://quantup.pl/

QuantUp świadczy rozwiązania na bazie AI dla przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji procesów, tworzenia nowych produktów oraz wzrostu zysków. Założycielami firmy są osoby z tytułami doktora w obszarze matematyki oraz life science. W realizacji projektów, zespół QuantUp wykorzystuje autorską metodologię projektów AI – QuantUp Thinking. Jest to jedyna taka metodologia na świecie.

Zespół QuantUp jest autorem silnika AI stworzonego do inteligentnej firmy Martha, która zdobyła główną nagrodę Proptech Festival 2022.

Dla jednego z czołowych graczy na rynku finansowym, ta firma AI opracowała algorytmy AI, które pozwoliły klientowi zaoszczędzić kilkanaście milionów w danym kwartale.

Dla jednego z przedsięwzięć z obszaru fashion e-commerce, zespół QuantUp zaprojektował silnik AI pozwalający zredukować zwroty towarów od klientów o ponad 50%. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych tego typu rozwiązań na świecie.

Wybrani klienci: Schneider Electric, Wattstor, Transcash.eu, ZREMB, Goldschmidt, Bioavlee, Euvic360.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej firmy

Obserwuj firmę na LinkedInie

Przedstawiciele, eksperci firmy w mediach: Dziennik.pl, Rzeczpospolita, Wyborcza.biz, Vogue, AI in Business, Authority Magazine.