Meritus Systemy Informatyczne

Website: http://meritus.pl

Od ponad 30 lat Meritus wyznacza nowe trendy w rozwoju systemów informatycznych. Spółka jest zaufanym partnerem dla setek firm z różnych branż m.in. e-commerce, logistyki, retail, finansów czy księgowości. Firma rozwija własne oprogramowanie pinquark.com (WMS i TMS) oraz geotrainai.com. Warszawska spółka informatyczna kładzie nacisk na automatyzację rozwiązań poprzez implementowanie mechanizmów sztucznej inteligencji, które są doceniane przez międzynarodową naukową społeczność (wyróżnienie na konferencji HICSS na Hawajach).

Flagowym rozwiązaniem spółki Meritus jest WMS Pinquark – system do zarzadzania magazynami, terminalami czy procesami produkcyjnymi, przeznaczony do kontrolowania wszystkich kluczowych procesów oraz automatyzacji najważniejszych działań z wykorzystaniem AI. Platforma Pinquark rozbudowana jest o dodatkowe rozwiązania tj. zaawansowane autorskie technologicznie czujniki wykorzystujące technologie UWB zwiększające dokładność pomiaru danych przesyłanych do systemu. Rozwiązanie Pinquark zostało przygotowane z wykorzystaniem technologii „low code”, dzięki czemu firmy korzystające z Pinquark i wbudowanego modułu Kreatora aplikacji mogą budować ekrany i procesy aplikacji bez potrzeby z korzystania z drogich zasobów programistycznych oraz graficznych.

Połączenie nowoczesnych technologii pozwala na szybsze dostosowanie się firm do zmieniających się potrzeb rynku, zwiększenie efektywności i redukcję kosztów, co przekłada się na poprawę jakości obsługi klientów i w konsekwencji zwiększenie konkurencyjności na rynku.

Kontakt