DEVINITI

Website: https://deviniti.com/

Specjalizujemy się w procesie cyfrowej transformacji, kładąc duży nacisk na wykorzystanie technologii mobilnych i nowoczesnych rozwiązań bazujących na Sztucznej Inteligencji (AI) oraz Uczeniu Maszynowym (ML). Wykorzystując generatywne AI, tworzymy zaawansowane, dedykowane technologie, które pomagają w automatyzacji procesów, przewidywaniu trendów, analizie danych i modelowaniu przyszłych scenariuszy. Nasze rozwiązania oparte na ML umożliwiają organizacjom przyspieszenie ich procesów decyzyjnych, podnosząc efektywność operacyjną.

Jako Deviniti, tworzymy nie tylko oprogramowanie, ale również dostarczamy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów – od analizy biznesowej i projektowania, przez rozwój, aż po utrzymanie i wsparcie techniczne. Wdrażamy też rozwiązania naszych renomowanych partnerów, takich jak Atlassian (jesteśmy platynowym partnerem), Monday, Fresworks i wielu innych.

Na polskim rynku jesteśmy liderem w dostarczaniu rozwiązań dla sektorów prawnego, bankowego, innowacyjnego FinTech, automotive oraz car leasing. Nasza zaawansowana wiedza w zakresie AI i ML pozwala nam dostosowywać rozwiązania do specyficznych potrzeb każdego z tych sektorów, tworząc produkty, które naprawdę przekształcają sposób prowadzenia biznesu.

Kontakt