Zarejestruj się jako dostawca rozwiązań

 • Zwiększ skalę sprzedaży
  Możesz zwiększyć generowanie leadów i sprzedaż. Możesz także zainteresować potencjalnych klientów swoimi rozwiązaniami.
 • Zwiększ widoczność:
  Rejestrując swoją firmę i przykładowe wdrożenia na naszym portalu możesz zwiększyć swoją widoczność i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
 • Zwiększ swoją wiarygodność:
  Możesz poprawić swoją wiarygodność i reputację w branży. Nasz rygorystyczny proces weryfikacji zapewnia, że tylko wiarygodni i godni zaufania dostawcy rozwiązań dołączają do portalu.

Etapy aplikacji

 1. Rejestracja
  Zarejestruj się i wypełnij test SPMIND w ciągu 20 minut.

  SPMIND (Solution Provider Maturity Index) pozwala dostawcy rozwiązań, opracowującemu lub integrującemu rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (AI), zostać uznanym za zaufanego dostawcę w zakresie tworzenia i wdrażania takich rozwiązań .

 2. Przegląd zgłoszenia
  Po złożeniu aplikacja zostanie rozpatrzona. W razie potrzeby możesz zostać zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, o ile dokumenty potwierdzające nie będą wystarczające w procesie weryfikacji.

 3. Akceptacja
  Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zatwierdzenia. Następnie możesz przesłać swoje przykładowe wdrożenia i zacząć korzystać z naszych usług.
Stań się dostawcą rozwiązań ai

Buduj satysfakcjonujące relacje na rynku dostawców rozwiązań AI. Jesteś o 1 krok bliżej do nawiązania kontaktu z kolejnym klientem.

Rejestracja użytkownika
 • Formularz rejestracyjny
 • SPMIND Assessment
0% Ukończone
1 z 2

Informacje nt. konta

Dozwolone są tylko małe litery (a-z) i cyfry (0-9).
Wpisz hasło

Informacje nt. firmy


Logo i dokumenty

Prześlij logo swojej firmy i dokument potwierdzający Twoje doświadczenie. Przykłady takich dokumentów obejmują certyfikaty ISO, dokumenty wydane przez urzędy czy też referencje od Twojego Klienta.

Maximum file size: 67.11MB

Maximum file size: 67.11MB