Inero Software

Website: https://inero-software.com/pl/

W Inero Software tworzymy projekty, wykorzystując między innymi elementy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, które odpowiadają na nowoczesne wyzwania biznesowe i technologiczne. Specjalizujemy się w projektowaniu dedykowanych rozwiązań dla branży transportowej, ale w swoim dorobku mamy także udane wdrożenia dla firm produkcyjnych czy samorządów. Nasze autorskie projekty to m.in.:

DocsQuality- oprogramowanie, które sprawdza jakość plików przed wdrożeniem ich do obiegu firmowego. Jedną z jego kluczowych funkcji jest analiza OCR Index. Program ocenia w czasie rzeczywistym, czy analizowany plik zostanie prawidłowo odczytany przez program OCR.
UKTruckCheck – to pierwsza aplikacja, która pozwala na skuteczną kontrolę pojazdów ciężarowych przekraczających granice Wielkiej Brytanii.
Gorący Posiłek- aplikacja, która pozwala zarządzać, monitorować i raportować zadania związane z dostawami posiłków do osób potrzebujących, realizowanymi przez samorządy i fundacje.

Oferujemy także pomoc w zakresie outsourcingu IT, rekrutacji wiodących specjalistów oraz uzyskania zewnętrznego finansowania oraz pełnego wsparcia technicznego po zakończeniu projektu.

Kontakt