First Byte Sp. z o.o.

Website: https://wizlink.eu

Wizlink® to polskie narzędzie klasy RPA (Robotic Process Automation) 🤖 pomagające firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie lub kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, wypełnianie formularzy lub praca z dokumentami.

Używanie narzędzia nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje. Użytkownik, który tworzy scenariusz dla robota, nie ingeruje w kod aplikacji, strukturę jej danych bądź logikę biznesową. Wizlink® komunikuje się z aplikacjami poprzez wyświetlane obiekty, ale może również korzystać z baz danych, arkuszy Excel, usług internetowych, terminali tekstowych lub innych. Wszystko w ramach jednego scenariusza.

Wizlink® został tak zaprojektowany, aby poprzez intuicyjny interfejs drag-and-drop skomplikowane technologie były niewidoczne dla użytkownika tworzącego scenariusz dla robota. Dzięki temu, że nie trzeba posiadać wiedzy programistycznej, może być on używany przez ludzi z biznesu. Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje możliwość szybkiego czerpania zysków z robotyzacji.

 

Poznaj narzędzie Wizlink® oraz sprawdź jakie korzyści daje technologia RPA 👇

 

 

 

 

 

 

Kontakt