Fermi AI

Website: https://www.fermi-ai.com/

Fermi AI Prosta Spółka Akcyjna jest start-upem, który zajmuje się dostarczaniem dedykowanych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji (AI) dla przedsiębiorców. Specjalizujemy się w technologiach Natural Language Processing (NLP), Computer Vision oraz wykorzystywania potencjału sieci neuronowych dla przemysłu 4.0. Posiadamy doświadczony zespół programistów AI, współpracujemy także z Katedrą Zastosowań Matematyki i Sztucznej Inteligencji Politechniki Śląskiej. Dbamy o pełne bezpieczeństwo danych oraz zachowujemy najwyższe standardy cybersecurity.

Współpraca z Fermi AI obejmuje:

 1. Projektowanie wdrożenia AI
  Pomagamy wyznaczyć cele oraz identyfikujemy kluczowe parametry sukcesu danego projektu. Pomagamy w modelowaniu problemów biznesowych
  z wykorzystaniem metod uczenia maszynowego oraz opracowaniu prototypów algorytmów.
 2. Tworzenie i rozwój dedykowanego narzędzia AI
  Przygotowujemy i wdrażamy inteligente narzędzia AI. Zapewniamy pomoc w procesie weryfikacji i dostrojenia modeli uczenia maszynowego.
 3. Utrzymanie serwisów AI
  Zapewniamy pełne wsparcie i utzymanie działających rozwiązań AI. Regularnie aktualizujemy opracowane narzędzia i dostosowujemy platformę do nowych wymagań.

Skrojony na miarę chatGPT

Wdrażamy rozwiązania, które umożliwiają połączenie własnych danych z dużymi modelami językowymi, takimi jak np. GPT-4, LLAMA3, Mistral, a także wykorzystywanie potencjału LLM za pomocą metodyki RAG – Retrieval Augmented Generation. 

Agenci AI

Dostarczamy zaawansowane systemy – zwane także Agentami AI, czyli kod lub mechanizmy, które działają w celu osiągnięcia wstępnie określonych celów. Przykłady agentów sztucznej inteligencji są: czatboty, inteligentne domy, roboty przemysłowe poziomu 4.0, czy różnego rodzaju handlowe oprogramowanie AI do kompleksowej obsługi klienta.

Analiza emocji

Dzięki AI możliwa jest automatyczna analiza opinii klientów i wykrywanie emocji oraz nastrojów. AI pozwala zoptymalizować sprzedaż oraz dbać o dobre imię marki w internecie.

Generowanie oraz streszczanie treści

Optymalizacja treści zgodnie z preferencjami, potrzebami i zainteresowaniami odbiorców, celem zwiększenia ich zaangażowania. Wykorzystanie LLM pozwala tworzyć wysokogatunkowe materiały na różnorodne tematy. Opracowywanie podsumowań, streszczeń i opisów dokumentów, raportów lub spotkań – dzięki tej technologii zarządzanie obszernymi zbiorami danych nigdy nie było tak proste.

Trenowanie i dostrajanie modeli

Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologii dostarczamy skalowalne i łatwe w dostrajaniu modele, gwarantujemy pełny wgląd w proces trenowania AI oraz informacje o osiąganych metrykach. Świadczone przez nas usługi wdrażania modeli są elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Bezproblemowo wdrażamy modele, zachowując optymalne koszty rozwiązania.

Automatyzacja

Optymalizujemy proces budowy i implementacji modeli poprzez specjalistyczne narzędzia CI/CD stworzone z myślą o data science. Dzięki temu nowe prototypy i aktualizacje modeli szybko przechodzą przez etapy testów i trafiają do użytku produkcyjnego.

Kontakt