byteLAKE

Website: http://www.byteLAKE.com

Rozwiązania Oparte na Sztucznej Inteligencji dla Przemysłu | Monitorowanie Jakości | Analityka Danych z Czujników | Wykrywanie Usterek | Optymalizacja Symulacji CFD | AI dla Kas Samoobsługowych | Rozpoznawanie Produktów

Tworzymy innowacyjne rozwiązania oparte na Sztucznej Inteligencji dla różnorodnych sektorów przemysłu. Nasza pasja polega na wykorzystaniu potencjału potężnej SI/AI do przekształcania danych w wartościowe informacje. Nasze obszary działania obejmują szeroki wachlarz branż: od przemysłu produkcyjnego, poprzez motoryzację, przemysł papierniczy, chemiczny, energetykę, aż po sektor restauracyjny.

Dzięki naszemu zestawowi narzędzi CFD Suite, przyspieszamy symulacje związane z obliczeniową mechaniką płynów (CFD; ang. Computational Fluid Dynamics), co pozwala skrócić czas potrzebny na ich wykonanie. Efektem tego jest oszczędność kosztów oraz umożliwienie szybkiego podejmowania kluczowych decyzji.

Nasze Cognitive Services to produkt, który usprawnia procesy produkcyjne. Dzięki automatycznej inspekcji wizualnej, ocenie jakości silników opartej na analizie dźwięków oraz monitorowaniu linii mokrej w przemyśle papierniczym, otwieramy przed Tobą szereg nowych możliwości. Cognitive Services obejmują także zaawansowany moduł do analityki danych z czujników (IoT), stanowiący fundament dla systemów Predictive Maintenance, umożliwiających uniknięcie awarii, wykrycie potencjalnych ryzyk oraz generowanie alarmów, by zoptymalizować działanie złożonych infrastruktur.

W branży restauracyjnej i detalicznej efektywnie rozpoznajemy produkty i umożliwiamy tworzenie kas samoobsługowych, dzięki czemu eliminujemy kolejki i zwiększamy satysfakcję klientów.

Co więcej, tworzymy również oprogramowanie na zamówienie gdzie korzystając z algorytmów SI/AI, pomagamy dokładnie przeanalizować obrazy, filmy, dźwięki oraz dane z czujników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.byteLAKE.pl. Jeśli preferujesz język angielski, zachęcamy do odwiedzenia wersji anglojęzycznej pod adresem www.byteLAKE.com. Polecamy także artykuły na naszym blogu: Sztuczna Inteligencja to już nie tylko modne hasło. W wielu branżach przemysłu zadomowiła się na dobre.